Bizim hakkımızda

 

Teknolojinin inkişaf ettiği son devirde, en yüksek hızla durmadan, uzmanlarımızın 30 yıllık çalışmaları sonunda, tecrübeleriyle, dünyanın en büyük markasına dönüştük! Otomobil tamirleri ve diğer teknik faaliyet alanları için 40 binden fazla profesyonel, amatör alet ve ekipmanı bir araya getirmeye çalıştık.   Objektif olarak şişirilmiş kalite gereklilikleri olan, pahalı aletler ve çekici aletlerin arasında (daha ucuz) ve dayanıklı araçlar arasında ortada durmak için her zaman gayret gösterdik.

Elimizden gelen en yüksek performanslarının iyisini ve daha kalitelisini yapıyoruz. Sonuç olarak, uygulamada ve zamanda test edilmiş olan kendi kalite standartlarımızla geniş bir yelpazede araç tamir araçları oluşturmayı başardık.

 

20’den Fazla Ülkede Forsage Ürünleri Kullanılıyor                                                                                                           

Ürünlerimizin satış coğrafyası tüm BDT ülkelerini kapsamaktadır.20’den fazla ülkede, özellikle dev ülkeler arasında, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Belarus Cumhuriyeti…Avrupa ülkeleri arasında Almanya, Polonya ve diğer ülkelerde büyük mağazalarımız çalışmaktadır. Bugün, dünyanın en güzel ve en başarılı ülkelerinden olan Türkiye Cumhuriyeti’ne dışarıdan yatırım yapmaktayız. En kısa zamanda üretimin %25’ini ve ilerleyen zamanda %70’e çıkarmak ve tüm yurt dışına, Türkiye’den, yakın ülkelere ihracat yapmak arzusundayız. Şu anki faaliyetimiz İstanbul’un İkitelli Sanayi Bölgesinde büyük mağazamızda devam etmektedir. Teknik hırdavat ve oto servis ekipmanlarına hitap eden FORSAGE markamız, Tayvan’da bulunan üretim tesislerinde üretilmekte ve imalat mühendislerinin özenli ve ortak çalışmaları, ileri teknolojiler ile birlikte kaliteli hammadde ve malzeme seçimiyle yapılmaktadır.

Birçok sektöre birçok ürün sunuyoruz                                                                                                                  

Bu marka, tüketicilere profesyonel alet kitleri, soket başları, uçlar, anahtarlar, tornavidalar, mandallar, uzatma teli, adaptörler, özel aletler, alet setleri, lokma takımları, 100 binden çok çeşidi ile aksesuarlar, otomatik alet, ayarlı penseler, musluklar ve kalıplar, tezgahlar, alet arabaları ve kutuları, krikolar, asansörler, lastik değiştiriciler, dengeleme makineleri, transmisyon rafları, motor tahrikleri, vinçler, presler, kompresörler, yay bağlantı elemanları ve fonksiyonel birleşen için teknik parametrelerine ve gereksinimlerine göre, FORSAGE alet ve ekipmanlarını sunmaktadır. Son yıllarda tüm Avrupa ülkelerinde yüksek kullanımda olan motorlu ve elektrikli bisikletler firmamızda geniş çeşitleri ile yer almaktadır.

35 bin metrekarede Üretim Yapıyoruz                                                                                                                                

FORSAGE, Belarus Cumhuriyetinin başkenti olan Minsk’te, kurulum alanı 35 bin metrekare araziye sahip olan dev bir markadır. Türkçe anlamı Hızlı ve Öfkeli olan FORSAGE, çok hızlı şekilde, kendi sektöründe, kimseyi kendine rakip görmeyen 40.000’den fazla ürün çeşidine sahip olmak lüksü ile el aletlerinin yanı sıra, üretilen dövme özel detaylı parçaları ile hem denizcilik ve madencilik sektöründe malzemeleri kullanılmaktadır. Gemicilik ve petrol boru hattının kurulumunda, özellikle istifade olunan tüm aletlerle, oto servis ekipmanları olarak, Dünyaya imzasını atmıştır. Kalitesi ile her çeşit ürünleri ile ömrünün son yıllarına kadar çalışmış, profesyonel bir ustanın aklına gelen ve gelmeyen her bir alete sahip, mühendisinin ciğerini bilen, geniş bilim zekasına sahiptir. FORSAGE, kendi isminin hakkını ve bedelini layıkıyla ödemiş tek markadır. Şirketimiz, mevcut markaların korunması yönünde dinamik olarak gelişmektedir. FORSAGE, ROCKFORCE, FORCEKRAFT, BAUMAUTO, KİNGTUL, FORSAGE elektro ve yeni ürün oluşturma marketinin başarısı, doğrudan ortaklarının başarısına bağlıdır. Biz ticari işletmedeki üyeler için tüm gereklilikleri, bilgisini ve önerilerini tarihsel olarak açıklayan bir firma olarak garanti politikasını geliştirdik. Dünya pazarında dev bir marka olduğumuz için bugün çok mutluyuz. Bu markanın kurucusu, kaşifi, tüm performansını ve kendi ekibini şu an zirvelere yükselten işini başarı ile gerçekleştiren özel teşebbüsün direktörü Azeri Asıllı (Türk) oğlu MAHAMMAD İSMAİLOVDUR!